PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET

Sohbet, Paylaşım, Mmo oyunlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Temel iLe Fadime

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Temel iLe Fadime Empty
MesajKonu: Temel iLe Fadime   Temel iLe Fadime Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 9:27 am

Bir gün trafik polisleri yolda arastırma yapıyolarmıs ve yolda temel ile fadimeyide görmüşler. Ve herkezi oldugu gibi temelle fadimeyide durdurmuslar polis sorar:
Temel bey telefonla konusuyodunuz.temel:
Yok polis bey telefon dıt dıt etti onu sarja koydum.Fadime lafa atlar: Yok ya yarım saattir ortagıyla iş görüşmesi yapıyor.Temel tabi kızar ama polis var bi şey diyemez.Polis şaşırarak sorar yine temel bey kemeriniz takılı degildi. Temel:
Yok polis bey yanınıza gelmek için cıkardım karı yine lafa atlar:
Bizim arabanın ehliyet kemerini kırdı cocuklar. Temel buna kızmıstır tabi yine ama polis var bi şey diyemez yine polis şaşkınlıkla sorar tekrar:
Temel bey sag lamba kırık. Temel:
Yok polis bey evden cıkarken kontrol ettim bişey yoktu demek yolda kırıldı can saglıgı olsun taktırırım yerine. Kadın yine duramaz ve :
Ya 3 aydır söylüyorum taktır sunu ama dinliyen kimmmmmmmm.Temel artık dayanamaz ve:
Bak kadın bir cuval incuru *ok ettin şimdi sana bi çakacam daa.Polis hala şaşkındır size daima böylemi davranır? Fadime utangac bi sesle :
Yok sadece içkili oldugu zaman.
MMO
Administratör

Administratör
MMO

Erkek Mesaj Sayısı : 65
İş/Hobiler : Bilgisayar
Lakap : Sputnik Admin

Temel iLe Fadime Empty
MesajKonu: Geri: Temel iLe Fadime   Temel iLe Fadime Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 10:05 am

[u] lol! lol!
https://mmoturkiye.yetkin-forum.com
MeKanSıZ
Admin Yardımcısı

Admin Yardımcısı
MeKanSıZ

Erkek Mesaj Sayısı : 113

Temel iLe Fadime Empty
MesajKonu: Geri: Temel iLe Fadime   Temel iLe Fadime Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:43 pm

zuhahaha eline sağlık lol! lol!
emre
Moderatör
Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 60
Lakap : Shadow

Temel iLe Fadime Empty
MesajKonu: Geri: Temel iLe Fadime   Temel iLe Fadime Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:43 pm

buahahhahahahahhahhaha

Temel iLe Fadime
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Titanic ve Temel :)
» Temel fkraları 1
» Temel fkraları 2