PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET

Sohbet, Paylaşım, Mmo oyunlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Silkroad Online X-bow Rehberi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Silkroad Online X-bow Rehberi Empty
MesajKonu: Silkroad Online X-bow Rehberi   Silkroad Online X-bow Rehberi Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 6:59 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar forumda XBow la ilgili soruların arttığnı düşündüm ve böyle bir konu açtım.

Stat Seçimi

Stat seçiminde Full Str gidilmeli Xbowda chindeki gibi bir silahda hem phy hem mag atack yoktur XBowda sadece Phy vardır dolayısıyla int vermeniz atağnızı etkilemiyceketir.

Giysi Seçimi

Bence Light Armor giyilmeli ama barda vericeğmiz için koşmadan ve mpden %10 tasarruf isteyenler robe giyebilir.

Skiller

XBOW

Evet geldik en önemli konuya skiller XBowda sp farm şart deil yapmassanız çok sıkıntı çekmessiniz ama başlangıçta onglarda bi 100k sp ile rahat gidersiniz ben hiç sp farm yapmadım skillerim max. şu anda. Açılması gereken skiller

Stealth Extension

Görünmezliğin süresini 12 sn uzatır ben açtım ama maxlamadım size kalmış bişey.

Scorn

Rakibinizi 3 sn kilitker Pvp için iyi bişey aslında ama ben maxlamadım.

Stealth

Şu meşhur görünmezlik skillimiz 60 sn boyunca görünmez oluruz açın ve maxlayın derim.

Destealth

60 sn içinde görünmezleri görebilmemize yarayan skill açıp açmamak size kalmış ama açınca maxlayın mutlaka.

Tag Point

Bu bi nevi eğlence skilli karaktere yaptığnız takdirde 900 sn içinde 1000m alanda Haritadan takip edebilirsiniz.Unique için iyi diyorlar açıp açmamak size bağlı.

İnstensize Stealth

Görünmezlik 1 üst skillidir bu skillde 120 sn görünmez olursunuz.

İnstensize Destealth

Görünmezleri görmenin bir üst skillidir bundada 120 sn boyunca görünmezleri görürsünüz.

Hunting Point

Tag pointin bir üst skillidir 2500 m içinde seçtiğniz 2 kişiyi görebilirsiniz.

Poison Weapons

Çindeki el yakması gibidir ama bu atağnızı arttırmaz canavara zehir verir max.

Poisen Circle

1800 Sn size buff verir max.

Vein Weapons

Poison weaponsun gelişmiş skillidir mutlaka açın.

Vein Circle

Poison Circlenin gelişmişidir mutlaka açın.

Monster Mask

İşte en eğlenceli skillimiz canavarın maskesini düşürürsünüz beli bi level kadar bence 40 lv a kadar uplayın kokuru masklar işinize yarayabilir

Duplicate

Seçtiğniz kişinin kılığna girer itemle alınan eşyaları göstermez upladıkça girebilceğniz karakterin leveli artar.

Beast Mask

Monster Maskın bir gelişmişidir 70 lv kadar olan yaratıkların kılığna girersiniz.

Crossbow Power Up

Phy atağnızı arttıran ve bütün skillerin açılmasını sağlayan ana skillinizdir max.

Wide Sight

Menzilinizi arttırır max.

Avoid

Pyhical damegi belli oranda emer max.

Crossbow Extreme

Wizarddaki Life gibidir hpnizi yarıya indirir defansınızı azaltır daha falza vurursunuz max.

Power Shout

İlerde canavarın az bi canı kaldığında kullanabileceğniz kullanışlı bir skill yaratığı %50 oranında knock back yapar ayrıca yatırda batır yapabilirsiniz max.

Fast Shout

Hızlı vurur ve menzilinizi arttırır ama skillsiz vurduğnuzda onadn daha çok vurursunuz Uniqulerde zerk toplarken ideal

Long Shout

70 Lv e kadar ana skilliniz olacaktır 7m menzili vardır max. max. max.

Blast Shout

Şu XBowun meşhur yatır skilli %50 ordanında yatır yapar batırı Power shout ve Intense Shoutdur max.

Intense Shout

Power Shotun gelişmişidir %50 oranında yaratığı iter batır olarak kullanılır 2 kere üst üste vurur max.

Rapid Shout

Fast shoutun gelişmişidir 3 kişiye vurabilir gene açıp açmamak sizin elinizde.

Distance Shout

Xbowun can alıcı skilli Long Shoutun gelişmişidir. 7m menzili vardır en kullanışlı skillinizdir.

Hurricane Shout

Blast Shoutun gelişmişidir 2 kere vurur %50 oranında yatır yapar.

Silkroad Online X-bow Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad Online Blader Rehberi
» Silkroad Online Nuker Rehberi
» Silkroad ONLine Wizard Rehberi
» Silkroad Online One Handed Sword Rehberi
» Silkroad Online Cleric Skilleri