PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM OYUNLAR SOHBET

Sohbet, Paylaşım, Mmo oyunlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

One Handet Sword Yapılandırma Rehberi

2 posters
YazarMesaj
UrTimelsNear
Admin Yardımcısı

Admin Yardımcısı
UrTimelsNear

Erkek Mesaj Sayısı : 120

One Handet Sword Yapılandırma Rehberi Empty
MesajKonu: One Handet Sword Yapılandırma Rehberi   One Handet Sword Yapılandırma Rehberi Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:34 pm

[b][i][u][strike]1)Stat Dağılımı
Arkadaşlar One Handed Sword Pure STR olmalıdır.Çünkü magıcal atağı yoktur.Ayrıca skilleri çok az mp ister.Bu yüzden INT vermeye hiç gerek yoktur.

2)Ne Tür Kıyafet Giymelidir
Arkadaşlar One Handed Sword Heavy Armor giymelidir.Tabi bunun yanında Lıght Armor'da giyebilir.Lıght Armor giyerseniz magıcal defansınız daha yüksek olur ama benim tavsiyem Heavy Armordur.

3)Skiller
Arkadaşlar 1. ve 2. sıradaki skilleri One Handed Sword, Two Handed Sword ve Dual Axe ortak kullanır.Sadece One Handed Sword'un kullandığı skiller 3. ve 4. sıradaki skillerdir.
-Şimdi Skilleri İnceleyelim

1.Sıradaki skillerde; dikkat çekme, HP artırma, görünmezleri görme, saldırı gibi skiller karışık olarak bulunur.
Not:Arkadaşlar 1. sıranın ilk skilli olan "Taunting Target" skillini 1 lvlde tutun çünkü yaptığı tek şey canavarın dikkatini üstünüze çekmek.

2.Sıradaki skillerin size bir yararı olmaz.2. sıradaki bütün skiller arkadaşlarınızın savunmasını artırmak gibi şeylere yarar.SP sorununuz yoksa ve "Ben arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum" derseniz açın derim.

3. Sıradaki skiller Passıve skillerdir.Bu skiller; savunmanızı, blockıng ratıonuzu vb. şeyleri artırır.

4.Sıradaki skiller saldırı skillerimizdir.Aman aman diyecek kadar damage vurmazlar.30 lvl'e kadar sadece 3 saldırı skillimiz vardır ve bu bize biraz sıkıntı yaşatır.

4)Ek Skiller
Arkadaşlar malumunuz Heavy Armor giydiğimiz için koşmamız oldukça yavaş.Bu yüzden en iyi ve masrafsız çözüm bir Bard skilli olan "Movıng March" ı yapmaktır.Bu başta koşmanızı %20 artırır.Her lvlde %10 artar.Yine bir Bard skilli olan "Noıse" de tavsiye ederim.Bu da size 15 dk boyunca 30 lvl altındaki aktif canavarların saldırmamasını sağlar.Bunun yanında isteğe bağlı olarak bazı işe yarar Cleric skillerinide açabilirsiniz.
Not:Yalnız farklı silah skillerine kendinizi kaptırmayın çünkü bu size ileride ciddi SP sorunu yaratabilir.

Önemli Notlar

1)Arkadaşlar Heavy Armor giydiğimiz için fiziksel defansımız güçlü fakat büyüsel defansımız zayıftır.Bu yüzden size tavsiyem çarınızı fiziksel atak yapan canavarlarda kullanın.Örneğin; Earth Ghost ve Meek Gun Powder aynı lvlde olmalarına rağmen Meek Gun Powder, Earth Ghost'dan yaklaşık 3 kat fazla vurur.

2)Arkadaşlar Two Handed Sword ve Dual Axe skillerini 40 lvle kadar açmayın.Çünkü çok skill olduğundan ciddi bir SP sorunu oluyor.(Tabi bu farm yapanlar için geçerli değil)

3)SP sorununuz varsa 2. sıradaki skilleri açmayın.Çünkü bu skiller saldırı skilli veya sizin yararınıza olan bir skill değildir.Tamamen başka oyuncuları korumaya yarar.

4)Büyüsel (Magıcal) defansım yüksek olsun diyorsanız Lıght Armor giyin.Çünkü Lıght Armor'un büyüsel defansı Heavy Armor'a göre daha fazla.

5)Arkadaşlar savunmamız çok güçlüdür fakat atağımız fazla güçlü değildir.Kendi lvlinizdeki bir Party Monster Party Şampiyona yatmazsınız fakat PG (Party Gıant) lerde biraz zorlanabilirsiniz.Size tavsiyem PG'leri Berserker moduna geçip kesin yoksa kesmeniz baya uzun sürebilir.

Warrıor skillerini daha önce bir arkadaşımız açıkladığı için tekrar açıklamıcam.
Skillere ulaşmak isteyenler Forumda ki Karakter Yapılandırma bölümünde bulabilirler

Arkadaşlar yazacaklarım bu kadar.Yanlışlarım varsa özür dilerim.Eğer size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Herkese İyi Oyunlar...

Yorumlarınızı Bekliyorum!

Teşekkürler Smile
http://www.mmo.net.tc
MeKanSıZ
Admin Yardımcısı

Admin Yardımcısı
MeKanSıZ

Erkek Mesaj Sayısı : 113

One Handet Sword Yapılandırma Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: One Handet Sword Yapılandırma Rehberi   One Handet Sword Yapılandırma Rehberi Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 4:43 pm

tşk eline sağlık ...

One Handet Sword Yapılandırma Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad Online One Handed Sword Rehberi
» Warior Rehberi
» Bard Rehberi
» Silkroad Online X-bow Rehberi
» Silkroad Online Blader Rehberi